Trepikodade
Remont

Kortermajade elanikele on teada selline probleem nagu nende trepikoja ebasoliidne ilme. Seinte, käsipuude, astmete kahjustused – kõik see nõuab taastamist. Trepikoja iluremondi teostamine pole aga nii lihtne kui esmapilgul tundub.

Peamine oht peitub ehitusettevõtte valimises. Kui sõlmida leping kogenematu või hoolimatu töövõtjaga, riskite trepikoja ebaprofessionaalse remondiga, kaotate ümbertegemisel palju raha ja hiljem on ka elanikud rahulolematud.

This is the image description

Kuidas taolisi probleeme vältida?

Esiteks valige hoolikalt töövõtjad trepikodade remondiks. Nõudke kõiki vajalikke dokumente, kontrollige litsentside olemasolu, tundke huvi töökogemuse vastu. Ennast ja kliente austavad ettevõtted leiavad alati võimaluse varasemate objektide kaemiseks.

Teiseks sõlmige korrektne leping: arutage läbi kõik mõõdetavad parameetrid töö kvaliteedi hindamiseks, märkige tähtajad, koostage remondiks vajalike materjalide loetelu ja leppige kokku sanktsioonid, mida rakendatakse juhul, kui nimetatud punkte ei täideta.

+372 5810 9956

info@creativeehitus.ee

Trepikodade Renoveerimine

Ehitusettevõte Creative Ehitus OÜ on teie usaldusväärne partner trepikodade remontimisel!

Pakume ainult kontrollitud lahendusi nii vanade kui ka uute kortermajade trepikodade renoveerimiseks.

Seda liiki töödes on palju uuendusi ja peensusi, mille abil püüame muuta teie trepikoja veelgi mugavamaks ja anda sellele oivaline ilme paljudeks aastateks.

Miks just meie?

  • Oma töös kasutame ainult sertifitseeritud ja kontrollitud materjale, millel on kõrge kulumiskindlus. 

  • Pakutavate teenuste eest vastutavad professionaalsed töötajad, kes arvestavad alati kliendi soovidega.

  • Oleme detailide suhtes tähelepanelikud: meie remont algab detailse hinnapakkumise ettevalmistamisega ja lõpeb tehtud töö üleandmisega rahulolevale kliendile.

  • Oma töös rakendame uusi tehnoloogiaid ja materjale

  • Töö üleandmine toimub tähtaegselt, varem kokkulepitud ajal.

Trepikoja Remont Hind

Kas soovite teada saada trepikodade remondi maksumust?

Helistage meile telefonil +372 5810 9956 või saatke e-kiri aadressil info@creativeehitus.ee

Kortermaja Trepikoja Remont

Creative Ehitus OÜ spetsialistid jälgivad tähelepanelikult ehitusvaldkonna arengut, mis – nagu iga teinegi majandusharu – muutub kiiresti. Meie teenustekvaliteedi parandamist võimaldavad turule ilmuvad uued tehnoloogiad ja materjalid.

Alljärgnevalt räägime kahest uuendusest, mida oleme hiljuti hakanud trepikodade remondil kasutama.

Trepikodade kapitaalremondi üks olulisi punkte on dekoratiivkrohvi taastamine. Enamikul juhtudel kannab meister segu peale kohapeal rulliga. See pealekandmismeetod ei anna sajaprotsendilist tulemust, sest taastatav pind on nähtav palja silmaga. Meie aga valime tehnoloogilisema meetodi, nimelt kompressoriga pihustamise. Seega kasutatakse krohvi pealekandmiseks spetsiaalset aparaati (kompressorit), mis segu etteande reguleerimise tõttu moodustab homogeense pinnastruktuuri ja mis kõige olulisem – remonditud pind jääb märkamatuks. 

Veel üks kasulik uudis trepikodade betoontreppide uuendamiseks on trepiastmete ja -käikude epoksüsüsteem. 

Betoon- ja kivitreppe peetakse kõige vastupidavamateks, kuid kasutuse käigus astmed kuluvad, nende servad muutuvad ümaraks ja libedaks, tekivad augud ja praod. Kõik see põhjustab rohkem vigastusi ja välisilme mõjutab negatiivselt kogu hoone sisemust. Remonttöödel kasutatakse astmete ja treppide jaoks epoksüsüsteemi, mis võimaldab taastada välisilmet, kuju ja pikendada kasutusiga. Seda kasutatakse ka trepisüvikute kulumiskindluse ja kemikaalikindluse parandamiseks.

Muidugi ei vii uued tehnoloogiad alati soovitud tulemuseni ja meie arvates tähendab edu töös kompromissi kogemuste ja innovaatiliste lahenduste vahel.

Close Menu